IGY pokračuje s otevíráním dalších obchodů

Návštěvníci českobudějovického IGY Centra se už letos na jaře mohou těšit na další nové obchody a značky. Nákupní centrum dnes nabízí více než 29 tisíc metrů čtverečních prodejních ploch se 120 obchody a 700 parkovacími místy a poskytuje tak nejširší nabídku obchodů a služeb v jižních Čechách.   

„Svou novou krásnou prodejnu, jedinou v jihočeském kraji, otevřela HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA, která nabízí kosmetické a léčivé produkty na přírodní bázi. Z módních obchodů pak otevřou M2 SHOES – obchod s obuví – a nový a větší NEW YORKER. V nejbližších týdnech se mohou milovníci vína těšit na nabídku kvalitních přívlastkových vín rodinného VINAŘSTVÍ U KAPLIČKY, které je vyhlášeným vinařstvím z jižní Moravy,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

V létě pak v IGY otevře COLONIAL COLOSEUM & PIZZA – restaurace a obchod s italskou kuchyní i potravinami. Nabídne nejen tradiční pizzu a těstoviny, ale milovníci italských specialit si v něm budou moci nakoupit také čerstvé uzeniny a sýry. 

Na otevření čeká také velmi žádaná restaurace typu running sushi v novém IGY, naproti COSTA COFFE. „Restaurace je připravená, jejímu otevření ale brání technické problémy, které usilovně řešíme,“ řekla Pavlína Jandová.

Na začátku dubna bude v IGY otevřena nová pobočka RAIFFEISEN BANK. „A můžeme také prozradit, že ke konci letošního roku plánujeme zprovoznit wellness centrum,“ řekla Pavlína Jandová.

V novém IGY, které je otevřeno od loňského listopadu, naleznou zákazníci ověřené značky jako jsou H&M, ADIDAS, SPORTISIMO, ale také nové obchody jako TERRANOVA, TOMMY HILFIGER, GUESS, ECCO, S.OLIVER, GAS, RETRO JEANS, CALZEDONIA, DOUGLAS, DATART a další. Je zde několik kaváren, rozmístěných po celém centru, konkrétně například COSTA COFFEE, DÉKAČKO a MC CAFÉ. IGY nabízí také fast-food stravování, konkrétně MC DONALD‘S, KFC, MR. KEBAB nebo oblíbené asijské bistro LI-WU. Navštívit lze také POTREFENOU HUSU, která servíruje také snídaně. 

Od otevření nového IGY počátkem loňského listopadu navštívilo toto obchodní centrum 2,5 milionu zákazníků.