Kapela Scooter hlavní hvězdou Benátské noci

Německá skupina Scooter se stane hlavní hvězdou hudebního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 29. do 31. července v Malé Skále na severu Čech. Benátská noc se může pyšnit také vystoupením italské kapely Lacuna Coil nebo americké legendy Dream Theater.

"Pestrou paletu hudebních vystoupení aktuálně organizátoři doplnili o hvězdnou formaci pro sobotní večer. Přijede německá skupina Scooter," uvedla PR manažerka Johana Turnerová.

Benátská noc se může pyšnit také vystoupením italské kapely Lacuna Coil nebo americké legendy Dream Theater. Během festivalového programu vystoupí také Divokej Bill, Gipsy.cz, Katarína Knechtová, United Flavour, UDG, Lucie Bílá, Nightwork, Chinaski, Eddie Stoilow, Aneta Langerová nebo David Koller.

Poslední festivalový den zakončí kapela BSP, Cigánski diabli spolu s Jaroslavem Svěceným, zpěvačka Debbie a další kapely, jejichž účast je v současnosti v jednání.

Pro děti organizátoři připravili stejně jako v loňském roce "animáčkový" stánek a další spoustu zábavy. Pobavit je přijede i Kašpárek v rohlíku s největšími bubny u nás. Pro dospělé je tradičně v plánu neckiáda, chybět nebude ani fotbálek celebrit.

Více informací se mohou zájemci dozvědět na benatskanoc.cz. Vstupenky jsou v prodeji v cenovém rozpětí od 690 do 2100 korun.