Kärcher nabízí komplexní portfolio strojů pro celoroční úklid

Společnost Kärcher je známa širokým spektrem profesionální techniky vhodné pro celoroční každodenní úklid. Dodává také speciální stroje uzpůsobené pro údržbu vnitřních i venkovních prostor, včetně cest i komunikací.

Komunální nosiče nástaveb

Univerzální nosič nástaveb a tento druh profesionálních čisticích zařízení umožňuje rozmanité možnosti pro celoroční použití. Nástavba Kärcher WRS 200 nabízí aplikaci vysokotlaké teplé a studené vody. Nezávislý horkovodní modulární systém je určený pro provoz na všech komunálních strojích společnosti Kärcher. Nabízí snadné připojení s nízkými provozními náklady díky vysoko efektivnímu systému, nízkou spotřebou paliva při využití jednoho hořáku s velkým výkonem.

Pro zimní využití

Profesionální nosiče nástaveb proti sněhu a náledí.

Všechny komunální nosiče pro nástavby Kärcher mají pohon na všechna kola. A tím mohou bezpečně používat svoji sílu. Spolu s optimálně přizpůsobenými originálními nástavbovými sadami Kärcher tvoří neporazitelnou kombinaci.

Sněhová fréza - v kombinaci se zadním sypačem

Jedním ze zástupců je 100 cm široká sněhová fréza s hydraulicky vyklápěcím vyhazovacím komínem a s hydraulicky nastavitelnou vzdáleností vyhazování.

Plnění bez sila

Dalším příkladem je nástavbový sypač s možností samo nakládání posypového materiálu. Tento druh plnění zvyšuje rychlou a připravenost k použití s možností plnění v terénu.

Nástavbový sypač

Sypače od kapacity 300 l až po 2000 l s ovládáním množství i šířky posypu závislým na druhu a šířce cesty mohou disponovat i dvoukomorovým systémem pro různé poměry posypů dle požadavku obsluhy.

Sněhová fréza - těžká verze

Sněhová fréza s pracovní šířkou 1600 mm je určená pro vysoký a tvrdý sníh. Má plynule nastavitelný výkon v rozmezí 0–120 l/min, komín pak oboustranně vyklápěcí a vzdálenost vyhazování je nastavitelná až do 25 metrů.

Posypové systémy

Pomocí komunálního nosiče nástaveb Kärcher MIC 35/42 je možné dle výběru provozovat talířové nebo válcové rozmetače. Posypový materiál lze naložit na hydraulicky ovládanou nakládací korbu a vysypat do válcového rozmetače.

Nástavbový sypač a přívěsový sypač

Různé sypače od jednoduchého přívěsového sypače až k nástavbovému sypači se závislostí na druhu a šířce cesty doplňují program nástavbových přístrojů pro oblast zimní údržby.

Sněhové řetězy pro optimální přilnavost

Sněhové řetězy zaručují lepší trakci u úzkých pneumatik. Zde na MIC 35 se štítem Vario (1,35 m), s hydraulicky sklopnou nakládací korbou a s válcovým rozmetačem s hydraulickým pohonem a šířkou posypu 1 m.

Sněhová radlice

Sněhová radlice Kärcher umožní úklid chodníků nebo odstranění sněhu z parkoviště. S vario-sněhovou radlicí může řidič individuálně a pružně reagovat na množství a umístění sněhu.

Více o tomto a dalších produktech a řešeních najdete na http://www.karcher.cz