Návštěvníky IGY Centra překvapí před Vánoci kouzelník

Opravdové kouzlo Vánoc zažijí všichni ti, kteří v adventní době zavítají do českobudějovického IGY Centra. Desítky dárků jim totiž doslova vyčaruje známý český iluzionista Radek Bakalář.  

Od čtvrtka 15. prosince bude moderní kouzelník procházet IGY Centrem a přímo mezi návštěvníky čarovat. Řada návštěvníků tak získá zdarma dárek pod stromeček pro sebe nebo své blízké. Radek Bakalář bude v největším jihočeském obchodním centru kouzlit ve čtvrtek 15. prosince, v neděli 18. prosince, v úterý 20. prosince a ve čtvrtek 22. prosince.  „Několik minut bude procházet pasáží a zapojovat kolemjdoucí do svých kouzel. Řadě z nich vykouzlí příjemný vánoční dárek. Jedná se o akci, která dosud v nákupních centrech neměla obdobu,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

Doplnila, že iluzionista navštíví IGY Centrum vždy v odpoledních hodinách a jeho představení bude prezentováno na různých sociálních sítích i na kanále YouTube. „Věříme, že díky této akci vykouzlíme nejen hmotné dárky, ale i úsměv na tváři řady lidí,“ doplnila Pavlína Jandová.

Iluzionista Radek Bakalář se kouzlení věnuje už od dětství. V roce 2004 vyhrál první soutěž v tomto oboru a od té doby nasbíral celkem 23 prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii, mezi kterými nechybí ani několikanásobný titul mistra ČR mezi juniory i titul mezi dospělými. Do svých vystoupení zapojuje tanec „Electric boogie“. Za svou nejdůležitější cenu považuje ,,Posun magie do třetího tisíciletí”, která mu byla udělena za vše, co pro magii v tuzemsku udělal. V roce 2010 se přihlásil do světoznámé soutěže GOT  TALENT v Česko-slovenské  verzi a z šesti tisíc soutěžících se probojoval až do samotného finále soutěže.