Oslavy konce roku na Táborsku

Nevíte, kde oslavit poslední den v roce? Přinášíme přehled vybraných tipů na kulturu.

Silvestrovský křest v Jordánu
Kdy: V úterý v 11 hodin
Kde: Sokolská plovárna, Tábor
Svařák zahřeje všechny odvážlice, kteří se na silvestra smočí v ledové vodě táborské údolní nádrže. Otužilci z Tábora zvou na druhé přátelské setkání na stejném místě jako na Štědrý den. Otužování doporučují jako výborný předvoj večerním oslavám. "Díky tomu účastníci prožíjí následující rok v plném zdraví tělesném i duševním," zvou nováčky. 

Silvestrovský středověký hodokvas 
Kdy: V úterý od 18 hodin
Kde: Housův mlýn, Tábor
Užijte si zážitkovou oslavu silvestru a nového roku v netradičním prostředí středověké krčmy. Kapacita je však omezená, proto je lépe si pobyt rezervovat. Deset osob lze ubytovat také ve dvou apartmánech - Mlynář nebo Standard. Více informací na emailu info@housuvmlyn.cz nebo 775 630 665.

Silvestr s kapelou Fresh Band
Kdy: V úterý od 20 hodin
Kde: Restaurace Budvarka U Zlatého lva, Tábor
Živá hudba v podobě kapely Fresh Band bude bavit návštěvníky táborské restaurace Budvarka U Zlatého lva, vstupné činí 250 korun na místě, v předprodeji 199 korun.

Příchod nového roku 2020 v Klubu Univerzita
Kdy: V úterý od 19 hodin
Kde: Klub Univerzita, Tábor
Přijďte přivítat rok 2020. Letošní rok 2019 pomalu končí, ale v Univerzitě teprve vše začíná a silvestrem tak zahájí plejádu kulturních a společenských akcí v klubu, galerii, divadle i restauraci. Čeká vás živá hudba, diskotéka, ale i speciální překvapení a host. V ceně vstupenky je malé občerstvení. K tanci a poslechu zahraje kapela ToDáš. Vstupenky v předprodeji 190 - 290,- Kč. A kdo není z Tábora může ke vstupence obdržet 20 procentní slevu na ubytování v hotelu. Bližší info a rezervace na 724 093 322.

Po stopách Ježíše Krista
Kdy: V úterý od 21 hodin
Kde: Klášter Klokoty, Tábor
Na klokotskou křížovou cestu vyjdou přírodou nejen věřící z Tábora na silvestra ve 21 hodin. Sraz pro účastníky je před vstupem do klášterního areálu.

Foto ilustrační. Zdroj: pixabay.com