Podnikatelé získávají nové zakázky díky službě ePoptávka.cz

Hledáte nové obchodní příležitosti pro svou firmu? Přenechte starosti se sháněním zakázek na ePoptávce a přidejte se tak k desetitisícům firem, které získávají nové zákazníky chytře na www.epoptavka.cz!

Portál ePoptávka.cz, který spojuje poptávající s dodavateli zboží a služeb ze stovek oborů, takto každý měsíc registrovaným dodavatelům přináší přes 12 tisíc nových zakázek. Princip služby pro dodavatele je přitom velmi jednoduchý. Po rychlé online registraci na www.epoptavka.cz získává firma okamžitý přístup k těm zakázkám, které odpovídají jejímu zaměření. Služba zasílání poptávek je pro dodavatele z řad živnostníků i firem dostupná za nízký roční poplatek.

Pro nové dodavatele je navíc i nadále nabízena včetně exkluzivního programu Garance získání zakázky, v rámci kterého provozovatel služby garantuje získání alespoň jedné zakázky. Pokud se tak nestane, má dodavatel nárok na vrácení registračního poplatku v plné výši. Poptávkový server ePoptávka.cz, který na českém trhu působí již od roku 2004, za dobu svého provozu zprostředkoval kontakty k obchodním příležitostem za desítky miliard korun. Služba poté zaznamenala úspěch také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.