Pozvání na koncert Precedens v klubu Jordán - Support Monika Sonk

Zeptali jsme se stále velmi činorodého malíře a hudebníka Martina Němce co aktuálního se odehrává v jeho „znovuzrozené“ kapele PRECEDENS.

„Aktuálně se těšíme na koncert v Táborském klubu Jordán (Budějovická 14), který se koná 24.3. od 20:00.
 Věřím, že si rockoví fanoušci přijdou poslechnout novou sestavu Precedens, jejíž většina členů se narodila v přibližně stejné době jako sama kapela. (smích). Skupině vévodí velmi originální a překrásný hlas Daniely Langrové.


 Zahrajeme léty prověřené hity kapely jakými jsou Doba ledová, Soumrak bohů, nebo třeba Berlínská zeď, ale i zcela nové skladby z připravovaného alba. 
Tři z nich vyšly na aktuálním EP Marie Bladová. Mám obrovskou radost, že si společnou práci na repertoáru noví členové o generace mladší vzali za svou, že je moje hudba inspiruje a hlavně baví! 
To je potěšující dárek v dobách mého pokročilého mládí…(smích). Ale je to i nezbytnost pokud chceme dosáhnout dobrého a originálního výsledku.
 A to my teda, sakra, chceme!“

 


Připomínáme, že roli „předskokanky“ se ujala vynikající folková zpěvačka Monika Sonk, které před nedávnem vyšlo vysoce ceněné album Lodivod.

https://www.monikasonk.com

https://www.youtube.com/@monikasonk2259/videos

 

„Precedens 40+ zahraje v novém obsazení – zpěv Daniela Langrová, kytara Karel Vošta, basová kytara Zdeněk Imramovský, bicí Tomáš Kašpar a původní členové Pavel Nedoma a Martin Němec na klávesy – zahrají jak písně z různorodých období tvorby, tak zcela nové skladby z připravovaného alba.
 Support Monika Sonk.

Přijďte si poslechnout Precedens s výjimečnou energií v nové formě a formaci,“ zve Martin Něměc na koncert v Táborském klubu Jordán.

Foto - Jiří Primas, Tomáš Kašpar, Tomáš Rozkovec, plakát - Jan Němec

martinnemec.art

facebook.com/martin.nemec.umelec

precedens.cz

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=508127297976986&substory_index=508127297976986&id=100063675878562&sfnsn=mo

Redakce StudioMC Iva Žižková