Penny Market – jednička mezi diskonty

V České republice stále roste obliba diskontních prodejen. Penny Market nabízí ideální sortiment pro rodinný nákup od potravin přes drogerii, až po spotřební zboží. Předností PENNY je široký výběr známých českých výrobků za velmi nízké diskontní ceny.

V nabídce naleznete čerstvé chlazené maso značky Dobré maso pocházející pouze z domácí produkce. Nebo sezónní ryze česká zelenina vypěstovaná v systému IPZ (Integrovaný systém produkce zeleniny), která je zdravější než zelenina pěstovaná konvenčním způsobem, a přitom cenově velmi dostupná.  

Standardní sortiment je rozšířen o oblíbené regionální zboží, jedná se například o pečivo z místních pekáren či pivo z lokálních pivovarů. V Libereckém kraji mohou zákazníci nakoupit v 17 prodejnách, po celé České republice má PENNY více než 330 prodejen. Nízké ceny, které jsou pro PENNY typické, jsou dvakrát týdně ještě více snižovány o speciální krátkodobé akční nabídky potravin i spotřebního zboží formou letákové inzerce.  Platba kartou je v PENNY samozřejmostí. Více informací naleznete na www.penny.cz.