Prodáváme sklo a víno

Vinoo.cz je internetový obchod zaměřující se na prodej skla a argentinských a chilských vín. Svým zákazníkům nabízí celou řadu akčních nabídek, včetně výhodných degustačních sad. Samozřejmostí je možnost osobního odběru vybraného zboží na dvou odběrných místech - jedno v externím skladu ve Stráži pod Ralskem, druhé v Praze v Čimicích. Novinkou je možnost dopravy zdarma při nákupu nad 3 000Kč.

Vinoo.cz nabízí české křišťálové sklo značky Bohemia Crystal za bezkonkurenční ceny, jelikož nakupuje zboží přímo od výrobce. Nabídka obsahuje celou řadu skleniček na bílé i červené víno, skleničky na whisky, koňak i likéry a sklenice na vodu. V blízké době dojde k rozšíření nabídky o další výrobkové řady skla obohacené o karafy a džbány.

Dále se tento internetový obchod věnuje prodeji chilského a argentinského vína, jehož výhodou je kromě neodolatelné chuti, vůni i barvě, jeho exkluzivita, neboť není k dostání v žádném obchodním řetězci. Vína jsou oceněna celou řadou prestižních cen a přesto jsou k dostání za velmi příjemné ceny.